• https://www.facebook.com/alpayreklamankara
  • https://plus.google.com/+AlpayreklamNet?showBlocked=true&e=-RedirectToSandbox&deb=oz:3:all
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   0312 345 14 22

ECZANE TABELASI

Eczaneler için Tabela kurumsal kimliğini ortaya koyan en önemli unsurdur. Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak yansıtan iş yerinizin dış görünümü ve tabelanızdır.Günümüzde modül led aydınlatmalı kutu harfli tabelalar eczaneler tarafından çokça tercih edilmektedir.

  YENİ SİSTEM ECZANE TABELASI ÖRNEKLERİMİZ İÇİN


 Ankara Eryaman Şeker Mahallesi Dört Mevsim ECZANE Tabela çalışmamız


 Eczane tabelası gece led ışıklı yanarken görüntüsü ankaraa eczane tabelası yapan yer eczane tabelası | alpay reklam | tabela | kutu harf tabela | tabela ankaar | alüminyum tabelakutu harfli ışıklı eczane tabela modeli eczane tabelası ankara alpay reklam | tabela | eczane tabelası | led tabelaplexi kutu harfli eczane tabela örneği


Eczane tabelaları ve diğer tabela ve reklam seçeneklerimizle açık hava reklamları alanında 30 yıla yakın süredir faaliyet göstermekteyiz.Alpay Reklam her zaman profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Ürünlerimiz arasında alüminyum kutu harf tabela, plexi kutu harf tabela, alüminyum oyma tabela ve dijital baskı afişler, cam folyo kaplama, cam owv kaplama (içeriden bakıldığında  dışarıyı gösteren, dışarıdan bakıldığında baskının üzerindeki yazı , resim vs. görsellerin göründüğü cam folyosu) bulunmaktadır.

  Ankara'da pek çok eczane için farklı şekillerde tabela tasarımı ve imalatı gerçekleştiren Alpay Reklam eczane tabela modelleri alanında müşterilerin taleplerine tam olarak cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.  Eczane tabela çeşitlerimiz arasında kırmızı led tabelalar, kabartma harfli alüminyum tabela çeşitleri, ışıklı eczane tabelaları, eczaneler için cephe giydirme ile birleştirilen tabela modelleri bulunmaktadır. Ankara'da paslanmaz kutu harfler, pleksi kutu harfler, led tabela modelleri ile iç ve dış mekanlarda farklı tasarımlar ile faaliyet göstermekteyiz. Eczane tabela modellerimiz pleksi harfler, alüminyum, led olarak uygulanabilmektedir. Tabelalar pleksi harf içine led ışıklar yerleştirilerek yapılabilmektedir.Açık hava reklamları alanında bilboardlarla birlikte en çok kullanılan uygulamalardan biri olan tabela farklı model seçenekleri, değişik tasarım ve aydınlatma olanakları ile her sektörden firmanın reklam ve tanıtım ihtiyaçları için seçenekler sunuyor.

 Alpay Reklam, Eczane Tabelası konusunda da uzman personeli ile farklı tasarımları profesyonel olarak imal etmektedir.

Eczane tabelaları,
*Florasan ışıklı vinil germe eczane tabelası,
*Alüminyum kutu harf en direkt led aydınlatmalı eczane tabelası,
*İçten led aydınlatmalı Pleksi kutu harf eczane tabelası,
*İçten florasan aydınlatma Pleksi kutu harf eczane tabelası, gibi bir çok farklı sistemde üretilmektedir. Eczane tabelaları İsteğe göre ışıksız da olabilir.

  Uzun yıllardır eczane tabelası üzerine yoğunlaşan firmamız, onlarca referansıyla % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktadır.Bilindiği üzere; 28.03.2016 tarih ve 29667 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan, Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik Değişikliğinde yer alan Geçici Madde 4’ün (2) inci fıkrası, "(2) 25 inci maddenin ikinci fıkrasında yer alan "özellikleri Türk Eczacıları Birliği tarafından standardize edilmiş ışıklı veya ışıksız levha konulur" yükümlülüğü Kurum tarafından reçete sayısı veya ciro kriterleri dikkate alınarak belirlenecek geçiş takvimi doğrultusunda eczaneler tarafından en geç 12/4/2017 tarihine kadar yerine getirilir. Türk Eczacıları Birliği tarafından ışıklı veya ışıksız levha standartları maddenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde belirlenerek Kuruma bildirilir." Şeklinde düzenlenmiş olup,

Birliğimiz tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde oluşturulan levha standartları ilgili tarih itibari ile Kuruma iletilmiştir.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından “Eczane Levha Standartları Kılavuzu” başlığı altında bugün yayımlanan (09.09.2016) duyuru ile;  

Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik 12/04/2014 tarihli ve 28970 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdiği,

Mezkûr Yönetmeliğin 25 inci maddesinde yer alan “(1) (Değişik:RG-28/3/2016-29667) Bu fıkranın yürürlüğe girdiği tarihten sonra açılacak ve nakil yapılacak eczanelerin isimleri, eczanenin açılacağı ilçe içinde bulunan eczanelerle aynı isimlerde olamaz. (2) (Değişik:RG-28/3/2016-29667) Eczanelerin görülebilir cephelerinden en az birine ve eczane olarak kullanılacak yerin sınırları içerisinde kalmak kaydıyla, eczanenin adını gösterir, özellikleri Türk Eczacıları Birliği tarafından standardize edilmiş ışıklı veya ışıksız levha konulur. (3) Eczanelerin dış cephesine, asgarî ve azamî ebatları ile renkleri Türk Eczacıları Birliği tarafından belirlenen standartlarda, iki cepheden kolayca görülecek yükseklikte olmak kaydıyla “E” logolu ışıklı levha konulur. Eczanelerin önüne, cadde ve sokaklara seyyar veya totem tabela, afiş ve benzeri gibi haksız rekabet oluşturacak tabela ve cisimler konulamaz. Vitrinlere ürün tanıtımı amacıyla levha veya ilân yapıştırılamaz.” hükümleri doğrultusunda eczane levha standartları Türk Eczacıları Birliği tarafından belirlenerek Kuruma sunulduğu ve yapılan değerlendirmede söz konusu standartların uygun bulunduğu ifade edilerek ekte yer alan Eczane Levha Standartları Kılavuzu’nun 09/09/2016 tarihi itibariyle yürürlüğe girdiği ifade edilmiştir.

Birliğimiz tarafından Kurum ile yapılan görüşmeler neticesinde belirlenen levha standartlarının, 12/04/2017 tarihine kadar açılacak ve bu süreçte nakledecek eczaneler için geçerli olacağı, mevcut diğer eczaneler için geçiş takvimine ilişkin yönetmelik çalışmalarının Kurum tarafından devam ettirilmekte olduğu ve ilerleyen süreçte gerekli bilgilendirmenin Kurum tarafından yapılacağı aktarılmıştır.Eczanelere tek tip tabela

Eczacıları ilgilendiren kanunun geçmesinin ardından Türk Eczacılar Birliği, eczacıların tabelalarına standart getirilmesi için çalışma yapmaya başladı.

Son zamanlarda ışıklı tabelaların da boy gösterdiği eczanelerde, tek tip tabelayla görüntü kirliliğine son verilecek.Türk Eczacılar Birliği Merkez Heyeti Üyesi Eczacı Ahmet Özçavuşoğlu, eczacıları ilgilendiren kanunun yönetmenliğinin yayınlanmasıyla birlikte, 6 ay içinde tabela yönetmeliğini de çıkartacaklarını söyledi.

Türkiye genelinde 24 bin 500′e yakın eczane bulunduğunu ifade eden Özçavuşoğlu, eczane tabelalarına standart getirmek için hazırlıklar yaptıklarını söyledi. Eczaneleri simgeleyen ‘E’ harfinin devam edeceğini kaydeden Özçavuşoğlu, tek tip tabelanın ışıklı veya ışıksız olması konusunun netleşmediğini belirterek, “Şu anda eczane tabelasının beyaz zemine kırmızı, kırmızı üzerine beyaz yazı olma düşüncesi var. Ama daha netleşmiş bir tabela tasarımı yok.” dedi.Özçavuşoğlu, tek tip tabela uygulaması yapılan ülkelerde eczane tabelalarının uzaktan bile fark edilebilindiğini belirterek, yönetmenliğin çıkması durumunda eczacıların belirlenen tabelayı uygulama zorunluluğu olacağını söyledi. Özçavuşoğlu, “6 aylık bir zaman içinde tabelanın sınırlarını belirleyip eczacıların uygulamasını isteyeceğiz. Tek tip tabelanın devreye girmesiyle birlikte görüntü kirliliği de ortadan kalkmış olacak.” şeklinde konuştu.

Eczane tabela örneklerimize bakmayı unutmayınız! :)

eczane tabela örneği, eczane tabelası, eczane, eczane panosu, eczaneler için pano, ankara pano, totem ankara, reklam ankara, ankara reklam, tabela, ışıklı tabela, tabela ankara, ankara tabela, reklam şirketleri , tabela şirketleri, cnc kesim, cnc işleme, mdf işleme, mdf kesim, alüminyum cnc kesim, kestamit cnc kesim, polyemit cnc kesim, derlin cnc kesim, roll banner, banner, örümcek stand, pop up,eczane tabela örnekleri, eczane pano örneği, eczane ışıklı tabela | levha | ışıklı pano | ışıklı levha | eczane tabelası | eczane | eczane panosu | ışıklı reklam | ışıklı eczane levhası | ankara da tabela yapan firmalar | tabela yapan firmalar | tabela firmaları | eczane tabela örnekleri | eczane tabela modelleri | eczane tabelası, eczane tabel örnekleri, tabela örnekleri, eczane tabela örnekleri, eczane tabela tasarımları, eczane panosu, eczane reklam panosu